دهان شویه پروپولیس (Propolis Mouthwash)

اطلاعات کلی:

دهان شویه پروپولیس تهیه شده از مواد موثره موجود در بره موم کندو زنبور عسل بعنوان یک ماده ضد باکتری و قارچ که می تواند به بهداشت دهان کمک زیادی بنماید. بره موم ( propolis) یک ترکیب از مواد مختلف ازجمله انواع فلاونوئید ها ، آنتی اکسیدان ها، گروه های فنلی، آمینو اسید ها، ویتامین ها و همچنین مواد آنتی بیوتیکی می باشد. با توجه به منابع علمی معتبر و اعلام FDA امریکا این ماده می تواند بعنوان یک ماده موثر در افزایش مقاومت بدن و مقابله با میکرواورگانیسم مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به تحقیقات مختلف در سطح دنیا در خصوص این ماده، استفاده مقدار مناسب و مداوم از این ماده در سلامت دهان بسیار موثر می باشد.

موارد مصرف:

بدلیل وجود مواد فعال در بره موم این دهانشویه جهت سلامت لثه و دندان و همچنین جلوگیری از رشد باکتری ها قابل مصرف می باشد.

نحوه و مقدار مصرف:

روزانه 1 تا 2 بار ازدهان شویه بعدازمسواک زدن استفاده شود، هر بار ابتدا دهان خود را با غرغره کردن آب و یا سرم شستشو (نرمال سالین)، شستشو داده و بلافاصله بعد از آن به کمک پیمانه پلاستیکی روی شیشه از دهان شویه استفاده کنید. هر نوبت دهان شویه کردن بایستی حداقل 2-3 دقیقه بطول انجامد . از خوردن وآشامیدن به مدت ۳۰دقیقه بعدازاستفاده از دهان شویه پرهیز نمائید.

شرایط نگهداری و مدت پایداری:

جهت پایداری بیشتر مواد موثره بهتر است در درجه حرارت پائین تر از 30درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم نگهداری شود. مدت پایداری در شرایط مطلوب برای دهانشویه حداقل 2 می باشد.

در حال حاضراین دهان شویه با دریافت سفارش قابل تهیه و استفاده می باشد

· قابل ذکر است کلیه موارد کنترلی این دهان شویه در آزمایشگاه آکرودیته سورن تک توس بررسی و فاقد هرگونه آلودگی ارزیابی می گردد.

موارد عدم مصرف و نکات ایمنی قابل توصیه:

استفاده ازدهان شویه درافرادزیر۶ سال با یستی با دستورپزشک باشد. همچنین استفاده ازدهان شویه درافرادزیر۱۲سال زیرنظربزرگسال انجام شود. افراد دارای آلرژی، آسم و موارد مشابه نبایستی بدون تجویزپزشک معالج استفاده نمایند. در صورت مشاهد حساسیت و یا آلرژی به مصرف این دهانشویه ، از استفاده آن خوداری و به پزشک مراجعه شود.

سورن تک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code